top of page
WhatsApp Image 2021-10-04 at 14.29_edited.jpg

Önemli olan ne aldığınız değil ne verdiğinizdir,
doğruluk, dürüstlük ve cesaretle atılan her adımda başka yaşamları zenginleştirmiş olmaktır. Önemli olan insanları yüreklendiren ve onların sizi örnek aldığı insan olmaktır. Önemli olan kaç kişi tanıdığınız değil, siz gittiğinizde ebedi yoksunluk hissedecek olan insanların sayısıdır. Hatıralarınız değil önemli olan, sizi sevenlerin kalbinde yaşayacak olan hatıralarınızdır...
Önemli olan ne kadar uzun süre hatırlanacağınız değil, kimler tarafından ne şekilde hatırlanacağınızdır.


Öyle ki bazı insanlar seçilmiş gibidirler. Dört dörtlük ve güzelliklerle doludurlar...
İnsanların hayatına bir şeyler katarlar.
Yusuf o insanlardandı. İyi ve sevgi dolu bir kalbi olan, gülümsemesi yüzünde hiç eksik olmayan.
Her an her ihtiyaca koşan iyilik dolu, güzel ruhlu arkadaşımız Yusuf Bozkan'ı Karavan ailesi olarak kaybetmenin acısı içindeyiz.
Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

What matters is not what you get, but what you give.
It is enriching other lives with every step taken with integrity, honesty and courage. The important thing is to be the person who encourages people and takes you as an example. What matters is not how many people you know, but the number of people who will feel eternal deprivation when you leave. What matters, not your memories, are the memories that will live on in the hearts of those who love you.
The important thing is not how long you will be remembered, but how you will be remembered by whom.
 
So much so that some people are like the chosen one. They are full of perfection and beauty… Yusuf was one of those people. The one who has a good and loving heart, whose smile is always on his face. As the Karavan family, we are in pain of losing our benevolent, good-spirited friend Yusuf Bozkan, who is always ready for every need.
May God have mercy on him, we wish our condolences to his family and friends.

bottom of page