top of page

BİLGİLENDİRME

Bu sitedeki tüm içerikler KARAVAN DERGİ ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Karavan Dergi (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:
Sitede bulunan içerik, şablon, sloganı ayrıca tasarımlar ve site içindeki tüm dokümanlar Karavan'a ait ve tüm hakları saklıdır. Aksi açıkça belirtilmediği sürece telif hakları da dahil tüm hakları Karavan'a aittir; sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz, bunlara arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olmaları dahil. Karavan'ı ziyaret eden okuyucular, sitenin telif hakkı konusunda tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Ayrıca hakları saklı tutulmuş eserlerin, sahiplerinin muvafakati olmadan kati suretle çoğaltılamaz, alıntısı dahi yapılamaz, yayınlanamaz ve başka bir yerde kullanılamaz.
Sitenin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan Kullanım Koşulları ve hükümlere ilişkin ve/veya bu Site ile olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

KARAVAN DERGİ

bottom of page